Reklama z "Góralem" trafi do prokuratury


Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych kieruje do prokuratury zawiadomienie o złamaniu przepisów ustawy antyalkoholowej przez reklamę "Żywca", w której występuje Tomasz Adamek - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Wadim Karastielew, obrońca praw człowieka i adwokat z Noworosyjska, nad Morzem Czarnym, został brutalnie pobity przez niezidentyfikowanych sprawców - poinformowała jego rodzina. Z okazji 1. rocznicy wyboru Baracka Obamy na prezydenta w USA podkreśla się, że chociaż cieszy się on wielką popularnością na świecie, nie odniósł dotychczas namacalnych sukcesów w polityce międzynarodowej. Armenia i Turcja poinformowały, że rozpoczynają "wewnętrzne konsultacje polityczne" w sprawie nawiązania stosunków dyplomatycznych.Przewidujących weekendowe wyniki najbardziej zawiodła przegrana Legii z zajmującą w tabeli 7. miejsce Polonią Bytom. Mimo kryzysu stołecznego klubu, nasi typerzy takiego wyniku jednak się nie spodziewali. Tłumy fanów z szalikami w klubowych żółto-biało-zielonych barwach i w koszulkach z symbolem Falubazu - Myszką Miki - dopingowało swoich żużlowców w amfiteatrze w Zielonej Górze, gdzie na telebimie transmitowano mecz w Toruniu. Falubaz wygrał z Unibaksem 40:38 i zapewnił sobie mistrzostwo Polski. Niemieckie i fińskie myśliwce z jednej strony, a rosyjskie maszyny z drugiej - niemiecki dziennik "Rheinische Post" ujawnił utajniony do tej pory incydent, do którego doszło nad Bałtykiem w połowie września.

Sporo emocji dostarczyły pierwsze ćwierćfinałowe mecze Ligi Europejskiej. W bratobójczym pojedynku Vanecia zremisowała na własnym stadionie 2-2 z Atletico Madryt.

Katolicki biskup stanu Rhode Island, Thomas Tobin, wezwał demokratycznego kongresmana Patricka Kennedy'ego, aby nie przyjmował komunii ponieważ jego stanowisko w sprawach moralnych nie zgadza się z naukami Kościoła. Prezeska nieuznawanego przez władze białoruskie Związku Polaków na Białorusi (ZPB) Andżelika Borys złożyła wyjaśnienia na milicji w Grodnie. Miały one związek ze skierowanym do kilku instytucji listem oskarżającym ją o szerzenie polskiego nacjonalizmu, a kierowaną przez nią spółkę o nieprawidłowości finansowe.

Chiny podejmują intensywne działania, aby już w 2013 roku otworzyć szlak morski przez Morze Arktyczne, skracając w ten sposób statkom towarowym drogę do Europy i Ameryki Północnej - wynika z raportu opublikowanego w poniedziałek w Sztokholmie. Brytyjczycy lubią jeździć na wakacje do obcych krajów, ale niechętnie poznają ich język - świadczą wyniki sondażu, o którym informuje agencja Reutera. Domniemani islamscy rebelianci zabili pięć osób na przyjęciu weselnym we wschodniej Algierii - poinformowała algierska oficjalna agencja prasowa APS, powołując się na anonimowe źródło we władzach bezpieczeństwa.Jego majątek szacowany jest na 470 milionów. Większość postanowił oddać na cele dobroczynne i na Kościół. W ten sposób 82-letni Albert Gubay postanowił wywiązać się ze swojej młodzieńczej "umowy z Bogiem". Szwedzki rząd zgodził się w czwartek na zwiększenie mocy elektrowni atomowej w Forsmark. Do jesieni władze w Sztokholmie chcą zezwolić na rozbudowę pozostałych elektrowni jądrowych lub nawet na powstanie nowych takich obiektów. Francuski koncern energetyczny GDF Suez sfinalizował swój udział w projekcie Gazociągu Północnego - powiadomił w sobotę jego szef Gerard Mestrallet. GDF będzie miał 9 proc. udziałów w spółce Nord Stream.

Znany argentyński pisarz nie żyje


W wieku 75 lat zmarł w niedzielę w Buenos Aires argentyński pisarz i dziennikarz Tomas Eloy Martinez, który stał się znany dzięki książkom poświęconym życiu i działalności byłego prezydenta Argentyny Juana Domingo Perona i jego żony Evy.

Eksplozja przed hotelem


Co najmniej osiem osób zginęło w zamachu samobójczym w centrum Kabulu. Do ataku doszło przed małym hotelem Heetal, gdzie zatrzymują się cudzoziemcy.

Nowa chmura pyłu grozi zamknięciem lotnisk


Nowa chmura pyłu wulkanicznego z Islandii dryfuje nad północno zachodnimi obszarami Wielkiej Brytanii i Irlandii i grozi zamknięciem lotnisk.

Kobiety z dziećmi uciekły i utknęły w pułapce


W trwających od kilku dni w Kirgistanie zamieszkach zginęło już blisko 200 osób. Ogromna jest również liczba uchodźców koczujących w pasie ziemi niczyjej pomiędzy Kirgistanem i Uzbekistanem. W większości to kobiety i dzieci.

Tymoszenko: wprowadzę Ukrainę do Unii


Kandydat na prezydenta Ukrainy, premier Julia Tymoszenko jest przekonana, że po objęciu najwyższego stanowiska w państwie będzie w stanie doprowadzić do wejścia jej kraju do Unii Europejskiej. Oświadczenie to złożyła na konferencji prasowej poprzedzającej niedzielne wybory prezydenckie.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów,

producent kalendarzy

kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny dodatkowo ciągle na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice zamówienie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice