Luomo kolejną gwiazdą Free Form Festival


Luomo - jeden z najważniejszych współczesnych twórców elektroniki i najsłynniejszy producent muzyki elektronicznej z Finlandii - wystąpi podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji Free Form Festival.*

W sobotę 30 stycznia o godzinie 17. odbędzie się premiera przedstawienia dla dzieci "Malutka Czarownica" na podstawie tekstu Otfrieda Preusslera, w reżyserii Lecha Wrońskiego. Steven Spielberg poinformował, że jego kolejnym reżyserskim projektem będzie film "War Horse". "Jedyny i naprawdę wyjątkowy" - tak o koncercie grupy Coma w Arenie Ursynów w Warszawie (9 grudnia) mówi wokalista tego zespołu Piotr Rogucki. Wówczas zostanie nagrane pierwsze DVD Comy.Największa gwiazda radzieckiej piosenki, wokalistka Ałła Pugaczowa 29 marca zaśpiewa na Torwarze w Warszawie. Będzie to jej pożegnalny koncert w Polsce. Szkocki zespół Glasvegas wystąpi w październiku w Polsce w ramach Vena Festival. Po zeszłorocznych sukcesach koncertowych na Przystanku Woodstock i w Warszawie tym razem słynny klan fińskich folkmetalowych opojów Korpiklaani wtoczy się do krakowskiego klubu Loch Ness (20 maja).

"Enter Sandman", "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets" - te utwory na pewno usłyszą fani Metalliki podczas koncertu, który odbędzie się środę, 16 czerwca, na warszawskim lotnisku Bemowo.

Pierwsza długogrająca płyta zespołu Kolorofon jest gotowa. Premiera krążka "Kpt. Skała" przewidziana na 27 listopada 2009, połączona jest z muzyczno-artystycznym wydarzeniem w warszawskim klubie Saturator. Planowane na 21 i 22 kwietnia występy Sepultury i Crowbar w Krakowie i Warszawie zostały odwołane.

Amerykańska wokalistka Brandi Carlile szykuje się do wydania trzeciej płyty. Do studia artystka zaprosiła kilku uznanych muzyków. Dziś (24 listopada) przypada 18. rocznica śmierci wokalisty i jednego z założycieli grupy Queen - Freddiego Mercury'ego. Serwis Plejada.pl organizuje plebiscyt "Młoda Polska Muzyka". Możecie w nim zagłosować na najlepszy według Was młody zespół w naszym kraju.Grupa The Herbaliser wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy występ formacji będzie miał miejsce 15 listopada w Krakowie. Dzień później The Herbaliser zaprezentuje się we Wrocławiu. Helena Bonham Carter, Jennifer Ehle, Guy Pearce, Derek Jacobi, Timothy Spall i Michael Gambon znaleźli się w obsadzie filmu Toma Hoopera zatytułowanego "The King's Speech". Pomimo uprzednich zapowiedzi, w produkcji nie wystąpią Colin Firth i Geoffrey Rush. Jacek Karnowski został nowym szefem jedynkowych "Wiadomości" - pisze portal Wirtualnemedia.pl.

Rozpoczął się V Festiwal Teatralny Dialog


Piętnaście spektakli w reżyserii czternastu wybitnych twórców z Polski i zagranicy zostanie pokazanych na V Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Dialog, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu. Podczas ceremonii otwarcia imprezy minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski odznaczył dyrektora festiwalu Krystynę Meissner srebrnym medalem Gloria Artis.

Szaleństwo w "Szymon Majewski Show"


W kolejnym odcinku programu "Szymon Majewski Show" niespodzianki - ciekawi goście oraz ekscentryczne postacie w "Rozmowach w tłoku".

Rekordowa liczba zgłoszeń na konkurs Hartley-Merrill


Rekordowa liczba - aż 166 zgłoszeń - wpłynęła na tegoroczną edycję Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill organizowanego przez Szkołę Andrzeja Wajdy oraz partnerów-współorganizatorów: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Samorząd Województwa Mazowieckiego, HBO Polska i Fundację Edukacji Filmowej Andrzeja Wajdy. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w kwietniu.

Nowy Grinderman po wakacjach


13 września ukaże się nowy album zespołu Grinderman, któremu przewodzi Nick Cave. Do sieci trafiła właśnie filmowa zapowiedź dzieła.

Radcliffe pali marihuanę?


Daniel Radcliffe po ataku mediów oskarżających młodego aktora o eksperymentowanie z narkotykami, znalazł obrońcę w swoim ekranowym wrogu z "Harry'ego Pottera" - Tomie Feltonie.

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów,

producent kalendarzy

kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny dodatkowo ciągle na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice zamówienie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od chwili wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo wiecznie na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice